MÁ CESTA, MŮJ PŘÍBĚH ✨🧝‍♀️

Můj příběh se začal odehrávat v dětství, jak jinak. 😄 Připadala jsem si tehdy jako oběť svého života, ať už to bylo v kolektivu či jinde. V 15-ti letech jsem se rozhodla pro změnu. Začala objevovat a zjišťovat, že já jsem tvůrce svého života a také jsem zodpovědná za to, co se mi děje. Stále jsem však byla sobě vzdálená.

Velká změna se udála odchodem z vysoké školy, tím jsem vzala svůj osud a zodpovědnost za sebe do vlastních rukou. Byla a stále je to jízda! Podnikání, život i vše okolo. Když se jednou rozhodne nastoupit na cestu souladu, vesmír se opravdu spojí, aby nám toto uskutečnil, jen my musíme projít stinnou stránkou osobnosti, která nám v tomto brání, tam, kde dřímá naše síla, ale zatím pod nánosem pochyb a strachu. Konfrontovat se se s tímto a vynést ji na světlo. Vědomě. 

Dalším zlomem bylo objevení mé přirozené energie, která životem provází každého z nás, vědomě či nevědomě – v té se ukrývá naše síla a podstata. 

Pomáhám ženám na cestě k sobě. Sdílím s vámi své prožitky zkušenosti oblastech: 

☯️ Vztahů

☯️ Sexuality

☯️ Projevení se v souladu se svou energií

☯️ Práce s tělem a pohybem

Podstatou mé práce je přivádět vás k sobě. Pomoci vám se naladit na své touhy, přirozené schopnosti a dary. Z tohoto prostoru prosperujeme!