zdravím vás,

JSEM Nikola

KREATIVNÍ PODPORA
PRO VAŠE  PODNIKÁNÍ

Jsem žena, která se rozhodla VNÉST DO SVÉHO PODNIKÁNÍ RADOST

Po dvou letech podnikání v oblasti správy sociálních sítí a jejich konzultací, jsem cítila, že je čas na změnu. Přemýšlela jsem nad tím, co v mém podnikání nejvíce chybělo a byla to radost! 

Jak můžu pracovat, aby to přinášelo radost a co největší hodnotu mně i dalším lidem?  Jakým způsobem mám se svými klienty spolupracovat a zároveň zprostředkovat své přirozené schopnosti i naučené dovednosti? 

Uvědomila jsem si, že jsem se vždy cítila ve svém živlu při kreativní tvorbě a hledání individuálních řešení na míru klientům. Na své cestě jsem získala dovednosti v oblastech marketingu, grafiky, tvorby webů a práce s programy, které usnadňují podnikání a jeho propagaci. 

Rozhodla jsem se, tyto dva aspekty spojit a nabídnout je prostřednictvím svých služeb. 

CO vám přinese Spolupráce se mnou? 

předám vám svůj nadhled i zkušenosti

Dokážu technicky zrealizovat a podpořit Vaše projekty a nápady nebo vybrat vhodnou strategii pro jejich realizaci. Nastolit v nich řád, nastavit procesy a jednotlivé prvky tak, aby vše fungovalo dle Vašich představ a plnilo svůj účel. Nebo také konzultovat strategické kroky, tak, aby jste vše výše vyjmenované zvládli sami. 

Kreativita a krása

Dodám Vaší online, případně offline prezentaci vizuální identitu, která bude odrážet podstatu celého Vašeho projektu či podnikání. 

Řád a strategie

Nastavím procesy, které ulehčí Vaše podnikání a zároveň díky nim získá prostor pro další růst.

Péče na míru Vašemu podnikání

Společně najdeme nejlepší individuální řešení na míru, které bude vyhovovat Vašim představám a ušetří Váš čas i energii. 

+420 734 637 799

© Nikola Pilařová 2020-2022|IČO: 07661673

|Neplátce DPH|Ochrana osobních údajů|